Wycena monet

Nasza bezpłatna i niezobowiązująca wycena monet pozwoli Państwu poznać wartość zarówno pojedynczych monet, jak i całej kolekcji. Nasz zespół, jako jedyny w Poznaniu, składa się z trzech fachowców, z których każdy specjalizuje się w odrębnej dziedzinie numizmatyki.

Doświadczenie

Dodatkowo warto wspomnieć, że nasze doświadczenie jest długoletnie, dzięki czemu dysponujemy naprawdę obszerną wiedzą na temat numizmatyki. Właśnie dlatego nasza wycena monet jest rzetelna i oparta na solidnych podstawach. Nieprzerwanie od wielu lat obserwujemy zarówno krajowy, jak i światowy rynek numizmatyczny, dzięki czemu posiadamy szeroki zakres wiedzy na temat monet polskich i zagranicznych.

Numizmatyka - wycena monet online

Posiadasz monety, ale nie wiesz ile mogą być warte? Skorzystaj z formularza - przygotujemy wycenę specjalnie dla Ciebie i skontaktujemy się z Tobą.

Najlepszym potwierdzeniem jakości naszych usług są nasi Klienci, którzy stale do nas powracają z chęcią sprzedaży lub kupna kolejnych monet. Jeżeli posiadasz monety i wiesz za jaką cenę chciałbyś je sprzedać, zapraszamy do zakładek “skup srebra” i “skup złotych monet”.

1

2


3