Kim jesteśmy?

Bielik Monety został założony w 2006 roku. Jego powstanie jest efektem ponad dwudziestoletniego zamiłowania do numizmatyki. Jako jedyny poznański sklep numizmatyczny posiadamy zespół trzech fachowców, z których każdy specjalizuje się w odrębnej dziedzinie numizmatyki. Dzięki temu mamy pewność, że nasze usługi świadczone są na możliwie najwyższym poziomie. Poznań, co nie każdy wie, miał własną mennicę, działającą w latach 1587-1601. Poznań i numizmatyka były i są po dziś dzień ze sobą mocno związane.

Co znajduje się w naszej ofercie sklepowej?

W naszym sklepie znajdą Państwo przede wszystkim:

- monety,
- banknoty,
- medale,
- ordery,
- pamiątki wojskowe.

Nasza oferta numizmatyczna jest jedną z największych w Polsce. Jest to spowodowane naszą długoletnią działalnością oraz tym, że nieprzerwanie prowadzimy skup monet. Poznań i jego mieszkańcy słyną z solidności, a my staramy się na tą opinię pracować. Nasi Klienci stale do nas wracają, dzięki czemu mamy pewność, że działamy na najwyższym możliwym poziomie.

Fachowe doradztwo

Osobom zainteresowanym zakupem monet oferujemy fachowe doradztwo. Pomagamy w budowaniu zbiorów, które będą zarówno cieszyły oko, ale również mogą przynieść wymierne zyski przy ich sprzedaży.

Darmowa wycena

Wycena monet skierowana jest dla Klientów, którzy mają na sprzedaż pojedyncze monety lub też całe zbiory. Należy podkreślić, że jest ona darmowa i niezobowiązująca. Jeśli poświęcicie Państwo swój czas, aby do nas przyjechać ze swoimi monetami, my w zamian za to bezpłatnie oszacujemy ich wartość i zaproponujemy kwotę, za którą możemy je odkupić. Jeśli wycena będzie odpowiadała Państwa oczekiwaniom, istnieje możliwość natychmiastowej sprzedaży za gotówkę. Zapewniamy oczywiście pełną dyskrecję. W przypadku wyjątkowo dużych kolekcji istnieje możliwość dojazdu do Klienta.

Profesjonalny skup

Prowadzimy profesjonalny skup srebra i skup złota na terenie całej Wielkopolski w takich miastach jak: Poznań, Leszno, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra. Jeśli nie mogą Państwo do nas przyjechać, istnieje też możliwość dokonania wstępnej wyceny na podstawie przesłanych zdjęć. Prosimy pamiętać, aby nigdy nie czyścić monet, ponieważ prawie zawsze obniża to ich wartość. Przede wszystkim skupujemy monety i banknoty, ale zajmujemy się również takimi przedmiotami jak:
- znaczki pocztowe,
- obligacje,
- akcje,
- stare dokumenty,
- literaturę i akcesoria numizmatyczne.